Табір "Дружба"

               

   Результат пошуку зображень за запитом "пришкільний табір "Дружба""     Результат пошуку зображень за запитом "пришкільний табір "Дружба""                    


     На базі Злинської ЗШ №1працює пришкільний  табір відпочинку з денним перебуванням «Дружба».   
Відпочинок влітку – це просто необхідність для кожної людини, а для дітей особливо. Щоб зробити його цікавим, емоційно насиченим, захоплюючим, педколектив школи розпочинає  підготовку до нього ще з вересня, роблячи крок за кроком до приємного літнього відпочинку, щоб надати реальну допомогу кожній дитині у розвитку позитивних якостей, необхідних для повноцінного життя. Так, у вересні проводиться підбиття підсумків організації літнього відпочинку в школі.
      Створюється шкільна методична скринька з питань роботи. У травні складаються плани, вирішується кадрове питання, працівники табору проходять медогляд.
   В пришкільному таборі «Дружба»  охоплені діти різних соціальних категорій: діти-інваліди, напівсироти, чорнобильці, діти з багатодітних сімей, діти учасників АТО, діти з групи ризику, діти з малозабезпечених сімей, діти, позбавлені батьківського піклування.
     У таборі працює  дружній творчий колектив – це і вихователі, і кухарі, і медсестра, і інструктор по спорту, і прибиральниця. Вся їх праця спрямована на відпочинок  дітей, створення умов фізичного та творчого розвитку учнів. Вихователями створюється робочий план табору відповідно віковим особливостям та інтересам.     
            На початку червня відбувається  урочисте відкриття табору, де діти співають, танцюють, малюють на асфальті, підбирають девізи, емблеми та пісні загонів.  Проводиться  гра «Знайомство», де кожен робить свою презентацію. Кожен день починається з лінійки, де оголошується  план роботи.  Далі діти роблять зарядку та снідають, потім, в залежності від погодних умов, проводяться цікаві заходи. Після обіду дітям  подобається займатися творчими роботами, грати в настільні ігри, займатися розумовими видами діяльності: інтелектуальні ігри «Самий розумний», «Що? Де? Коли?».
     Проводяться різноманітні розваги, ігри, конкурси, спортивні змагання, які дуже подобаються дітям: «Малі Олімпійські ігри», «День України», «День індіанця», « День пірата», «Барбі», «Джентльмен», «Весела гуморина», «День фантазії». Наприкінці дня робиться підсумок роботи. Діти випускають бюлетень, де звітують про свою працю, висловлюють свою думку про роботу табору. Відбуваються екскурсійні походи у сільський музей, на тернову галявину, у місцевий парк «Дружба» перед якими проводяться інструктажі з реєстрацією в журналах інструктажів для учнів.
     Але не тільки діти розважаються і відпочивають в таборі. Проводиться  і волонтерська робота. Учні надають допомогу вчителям-пенсіонерам, ветеранам ВВВ, інвалідам та одиноким людям похилого віку.
    По завершенні роботи очікуємо такі результати:
    1.Зменшення захворюваності дітей.
    2.Зниження рівня травматизму.
    3.Підтиримка належного екологічного стану довкілля.
    4.Підвищення рівня розвитку комунікаційних здібностей учнів, їхньої творчої активності, рівня вихованості і якості знань.
    5.Утвердження іміджу Злинської ЗШ №1.

  Структура  пришкільного табору  «Дружба»Загін «Бджілки»                                                Загін «Екстремали»
 1-2 класи                                                                  3-5класи


                                    Наші завдання                                                Зміцнення здоровя школярів. Організація плідного та безпечного відпочинку дітей,надання реальної допомоги кожній дитині у розвитку позитивних якостей, необхідних для повноцінного життя. Формування цілеспрямованого інтересу до історії, традицій, екології

Формування патріотичних поглядів, національної  свідомості, поваги до власної гідності. Навчання творчо використовувати на практиці скарби народної мудрості, формування небайдужості до проблем рослин, занесених до Червоної книги

Поєднання приємного з корисним. Виконання ремонтних робіт в школі та години дозвілля (шахові турніри, спортивні змагання, естафети); активізація роботи з вивчення свого довкілля. Пропаганда здорового способу життяНаш дружній креативний колектив
ФОТОСТРАНА


Немає коментарів:

Дописати коментар